Karneval

Standardne

„ Aafrika, aafrika- kuuma päikese maa …“ kõlas sel aastal meie lastekaitsepäevale pühendatud karnevali esiklaul. Kõik õppeaastad lõpetame Pääsupoja lasteaias alati karnevaliga, kus osalevad mõlemad rühmad ning kõik meie lasteaia lapsevanemad. Sel aastal toimus meil Aafrika teemaline karneval, nagu ikka olid kõik asjaosalised kostüümides. Oli nii loomariigi esindajaid, kui ka pärismaalasi. Fantaasia on piiritu ja seega oli seltskond kirju! 🙂

Karneval toimub hea ilma korral ikka meie lasteaia õuealal, mis on selleks tähtsaks päevaks saanud ka teemale vastava peorüü. Koostöös kõikide maja töötajatega valmib väike etteaste laste poolt, teemakohased töötoad, kus on võimalik meisterdada, maitsev toidulaud ning ühised ring- ja tantsumängud. Suur lastevanemate osalemine ja huvi karnevali vastu on meid innustanud seda traditsiooni jätkama.

Traditsiooniks on saanud ka iga aastane jäätise söömine karnevalil. Mõni kord toob jäätise kohale tore lastele tuntud tegelaskuju, mõni kord aga meie oma armas kokatädi Elsa.

Alljärgnevalt lisan ka mõned emotsionaalsed pildid:

SAM_6155

SAM_6146SAM_6181

SAM_6199

SAM_6193

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s