Karneval

Standard

„ Aafrika, aafrika- kuuma päikese maa …“ kõlas sel aastal meie lastekaitsepäevale pühendatud karnevali esiklaul. Kõik õppeaastad lõpetame Pääsupoja lasteaias alati karnevaliga, kus osalevad mõlemad rühmad ning kõik meie lasteaia lapsevanemad. Sel aastal toimus meil Aafrika teemaline karneval, nagu ikka olid kõik asjaosalised kostüümides. Oli nii loomariigi esindajaid, kui ka pärismaalasi. Fantaasia on piiritu ja seega oli seltskond kirju! 🙂

Karneval toimub hea ilma korral ikka meie lasteaia õuealal, mis on selleks tähtsaks päevaks saanud ka teemale vastava peorüü. Koostöös kõikide maja töötajatega valmib väike etteaste laste poolt, teemakohased töötoad, kus on võimalik meisterdada, maitsev toidulaud ning ühised ring- ja tantsumängud. Suur lastevanemate osalemine ja huvi karnevali vastu on meid innustanud seda traditsiooni jätkama.

Traditsiooniks on saanud ka iga aastane jäätise söömine karnevalil. Mõni kord toob jäätise kohale tore lastele tuntud tegelaskuju, mõni kord aga meie oma armas kokatädi Elsa.

Alljärgnevalt lisan ka mõned emotsionaalsed pildid:

SAM_6155

SAM_6146SAM_6181

SAM_6199

SAM_6193

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s