Vabariigi aastapäeva pidulik aktus Pääsupoegade moodi

Standardne

rukkilill[2]Tere kõigile!

Täna tähistasime Pääsupoja lasteaias peagi saabuvat 95. Vabariigi aastapäeva. Toimus aktus, presidendipaari vastuvõtt, kätlemistseremoonia, avatants ja kokteili joomine.
Oli pidulik ja väljapeetud õhkkond ja lapsed elasid suurepäraselt oma rolli sisse. Presidendipaariks olid Naerusuude rühma lapsed- Liisbeth ja Robert.
Aktus algas presidendimarsi ning Liisbethi ja Roberti piduliku sisenemisega. Seejärel sisenesid ruumi “kuulsad ja ilusad”.
Kõik asjaosalised saabusid kaaslastega ning enamus olid pidulikes riietes. Seejärel tõusti, et kuulata ja laulda kaasa Eesti Vabariigi hümni. Peale hümni algas kätlemistseremoonia, kus sooviti “Head Vabariigi aastapäeva!” ning peale pikka ja väsitavat kätlemist siirdus presidendipaar avatantsule. Peab siinkohal ära märkima, et Liisbeth ja Robert olid väga julged ja nautisid tähelepanu keskmes olemist väga. Peale avatantsu tänas president oma rahvast ja lahkus marsisaatel ruumist. Talle järgnesid teised külalised ning siis ootas kõiki lapsi maitsev jäätisekokteil.
Meie aastapäeva ürituselt ei puudunud ka paparatsod, kes iga sammu jäädvustasid ning lastele tõelist staaride hetke pakkusid. 🙂
Täname kõiki lapsevanemaid, kes võtsid vaevaks lastele pidulikud riided kaasa panna ja meie üritusele seeläbi sära juurde andsid.

P.S. Ürituse pilte on võimalik vaadata meie lasteaia söögitoa seinalt!

Parimate soovidega,
Ly

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s