Meie päev koos nunnudega

Standard

Image

Tervitan lugejaid! Tore, et siiani leiate aega meie tegemisi lugeda-uurida!

Viimased päevad on lasteaias möödunud “möllu” tähe all. Lapsed on tervemaks saanud, jälle lasteaias tagasi ning täis mängulusti. Väga tore, et paljud on meie rühma juba ka oma Nunnusi kaasa toonud. Ülemisel pidil on näha suurema rühma (Naerusuude) nunnusi. Võite julgelt neid koos lapsega minna ka ise ülemisele korrusele vaatama! Meie nunnude pilt tuleb juba siis, kui kõik on omad asjad ära toonud (homme juba viimane päev, kuid siis hoiame näitus nii kaua kuni asjad ilusad on!). Nädala alguses tõi Kevin-Oskar toreda ja lõbusa näoga kõrvitsapoisi, mis turult leiti. Ka Elisabeth ei tulnud lasteaaeda tühjade kätega – tema tõi meile vaatamiseks “Tibu” ehk kaks õuna, mis kokku on kasvanud. Ka veel täna tuletas ta kõigile meelde, et see on tibu ja oli selle üle väga uhke. Kelli tõi uurimiseks ninaka tomati, mis tõesti kõigile palju nalja teeb – eriti ülemise rühma lastevanematele! 🙂 Kaspar tuli üle pika aja lasteaaeda ja uhkel sammul, põhjust oli küllaga, tal oli kaasas tammetõrudest meisterdatud rekka, mis oli tehtud koos isaga. Väga uhke “pill”, lapsed kõik vaatasid, katsusid ja tahtsid sõita. Kaspar rääkis kõigile, kes lasteaaeda tulid, et tema auto on tehtud tammetõrudest! Cassandral oli kaasas väike kõrvitsake, mille silmad ja nina olid öö jooksul ära sulanud, sest tehtud olid nad kommidest – kes teab, võib olla käis keegi näljane neid hoopis öösel maiustamas! 🙂 Veel õhtul enne lasteaia sulgemist, tuli Emma-Luisa ja Johani ema oma aiasaadustega, mis lapsed ise olid kevadel maha pannud: toreda kujuga porgand, redis ning peet. Kõige vahvamad olid suured “juuksed” nende küljes! Usun, et töid tuleb ka homme juurde ning vaatamist ja uurimist on kõigile palju! Aitäh kõigile, kes kenasti on osa võtnud üritusest, loodan et teil oli koos tore otsida või meisterdada oma Nunnut!

Täna käisime lastega ülemises rühmas ka nende nunnusi uurimas. Tõesti olid väga vahvad ja lapsed(ja nende vanemad) olid kõvasti vaeva näinud! Kullapaidele igal juhul meeldisid need väga, sest kõik vaatasid neid hiirvaikselt!

Image

Neljapäevane päev on muidugi ka väga tore selle pärast, et meid külastab kahel korral Ly, kellega koos lapsed suurimal rõõmul tantsivad ja laulavad. Täna oli Ly`l kaasas väga vahva asi – roheline valgus (taskulamp), see taskulamp oli väga vallatu ja pani kõik lapsed kiljuma ja end taga ajama. PS! Võite kodus järgi proovida, mis juhtub kui taskulamp pidemas toas kõndima läheb! 🙂 Laste suud olid naeru täis!

Tänasest päevast ei puudunud ka väike jalutuskäik ja õuesolemine, mida samuti lapsed väga naudivad. Kui päeval oli õues ilm väga külm, siis õhtul oli juba mõnusalt soe – mis tähendab seda, et ikka ja jälle ei tea, milliseid riideid tuleks lastele selga panna . . . Minu siirad vabandused, kui keegi sai täna liiga paksult riidesse! Varuge ikka kappi erinevaid asju, õhukesi ja pakse kindaid, mütse ja salle ja ka pükse – siis on meil hea valida ja ehk leiame ka kõige sobivama!

Homme juba nädala viimane päev ja selle veedavad lapsed lõbusalt koos Ly`ga!

Image

PS! Meil on uus lugemispesa, mida lapsed väga naudivad . . . Pange end valmis, seoses sellega tuleb ka teile väike loov koduülesanne! 😉

Rõõmsa jällenägemiseni uuel nädalal,

Saskia

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s