Kullapaide tervisenädala lõpp

Standard

 

Tere kõigile!

Teen täna oma esimese postituse. Sain lastevanematelt arenguvestluste käigus teada, et Kullapaide blogi fännid ootavad põnevusega uusi sissekandeid. Seega otsustasingi omalt poolt ka väikese panuse anda! 🙂

Tahtsin Teiega jagada Kullapaide reedest päeva, mis lõpetas ühtlasi meie tervisenädala. Kullapaide rühma külastas sel päeval Dr. Tervis ehk mina, kes ma kehastusin arstiks. Muide, lapsed mängisid väga hästi kaasa ja ei öelnud mulle kordagi Ly, vaid kõnetasid mind, kui Dr. Tervis. 🙂 Rääkisime nädalajooksul õpitust ehk miks peab tervist hoidma, kuidas seda teha saab ja mida peaks sööma, et inimene oleks terve ja õnnelik?! Iga meie Kullapai teab nüüd, kus asub tema süda ja kuidas süda tuksub.

Lisaks sellele uuris Dr. Tervis laste käest, kas nad on arsti juures käinud ja kui on, siis millist arsti nad külastanud on ja kellega koos nad tavaliselt arsti juures käivad?! Enamus lapsi oli käinud hambaarsti juures ja siis veel ühe arsti juures, kes tegi süsti 🙂 … kõik kohad, kuhu lapsed olid süsti saanud, vaatasime koos üle ja sel hetkel olid kõik Kullapaid väga uhked selle üle, et neil oli õnnestunud arsti juures süsti saada! 🙂 Enamus lapsi külastas arsti koos emaga, kuid Sander Erik ütles, et tema käib tavaliselt koos Papaga.

Peale Dr. Tervise külastust oli meil planeeritud aktiivne liikumine, milleks oli sel korral takistusraja läbimine. Panime mängutuppa püsti vägeva raja, kus sai ronida, roomata ja jälgede järgi takistusi ületada. Iga laps sai ennast proovile panna ja peale raja läbimist pälvis ta oma kaaslaste tunnustuse aplausi näol. Oli tore vaadata, kui palju selline tegevus kullapaidele rõõmu pakkus. Mitte keegi ei tahtnud kõrvale jääda!

Lisan järgnevalt ühe toreda pildi otse melu keskmest! Peategelaseks Marjete! Fotograafiks kokatädi Elsa!

 

 

 

Oli tore Teie lastega oma päeva jagada!

Heade soovidega

Ly

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s