Miia-Milla-Manda külastus

Standard

Miia-Milla-Manda on väike tüdruk. Nii, nagu kõik lapsed, on ka Miia-Milla-Manda üsna uudishimulik. Talle meeldib imestada, küsida, vaadata, katsuda, kuulata, õppida – ühesõnaga uurida kõike põnevat, mis tema tee peale ette jääb. Aga üle kõige meeldib Miia-Milla-Mandale muidugi mängida. Mängida on tore isegi üksinda, aga eriti vahva on mängida koos sõpradega.

Miia-Milla-Manda on rõõmus, et on olemas üks koht, kus pole kunagi igav. See on vahva väike torniga kollane maja Kadrioru pargis. Seal saabki aina imestada, küsida, vaadata, katsuda, kuulata, õppida, uurida ja mängida. Selle maja nimi on Muuseum Miia-Milla-Manda. Kõik lapsed on sellesse majja teretulnud. Aga oodatud on kõik need täiskasvanudki, kelle hinges veel pisut last peidus on.

Tekst pärineb:  http://linnamuuseum.ee/miiamillamanda/

Muuseum Miia-Milla-Manda

Ly mõtted seoses muuseumiga

Alustasime oma retke lasteaist peale hommikust söömist. Kõik lapsed olid põnevil, kas tuleb suur buss või väike. Kui me õues vestid selga saime ja hoolikalt rivis seisime, siis selgus, et meie buss oli väike. Bussis vaatasime multifilmi Tom & Jerry seiklustest.

Kaasa olid tulnud Mikaeli ema ja Leticia ema ning muuseumi juures ootas meid õpetaja Saskia koos Elisabethi ema, Otto ema ning Joakimi ema ja väikse õega.

Muuseumis oli 3 erinevat tuba, kus lapsed said toimetada. Põnevat tegevust leidus igale maitsele. Sai ronida, mäest alla lasta, köögi toimetada, mänguautoga sõita, torni ronida, koobastes kolada ning lõbusalt mängida.

Lapsed olid väga tublid nii bussiga sõites kui muuseumis. Kõigil silmad särasid suurest õnnest ning nii mõnelgi lapsel, kesm uidu lutti armastab või emmet taga kurvastab, läks see sootuks meelest.

Mulle tundus, et eriti põnev oli avastada toredaid “koopaid”, kus oli tore ronida ja avastada, mis seal all peidus on.

Igatahes oli üks ütlemata tore retk.. Selline tunne nagu oleks sattunud muinasjutu mängumaale. 🙂

Parimate soovidega,

Ly

Advertisements

2 responses »

  1. Marjetele väga meeldis nii bussisõit kui ka muuseum, kus olid nukumaja. Ja bussisõit oli väga vahava, seal näidati multifilmi, mida emme autost küll ei näe:( Kodus sõitis Marjete mängubussiga ja emmegi sai bussile tulla ja sõita. Suur tänu imelise kogemuse eest, kõigile kes abistasid.

  2. Soovitan igati seda kohta ka omal käel veel külastada, sest tõesti lastele meeldis väga! Mulle tundub, et just eriti meeldis neile see pool, kus oli nö mängutuba. Ehk olid nad veel väiksed selle “õppimispoole” jaoks, kuid küll me sinnapoole jõuame ka veel uuesti uudistama minna! Tõesti kõik lapsed olid väga heas tujus ja tõsi ta on, et kui ka mina Marjete käest küsisin, et mis talle kõige rohkem meeldis, siis ikka ja jälle tuletas ta meelde bussisõitu ja multifilmi vaatamist! Lastele meeldib väga sõita bussiga, sest nad pole selle ju nii harjunud! Minge proovige veel trammi ja trolli . . . 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s